Еленка Донецкая (donetsk_elenka) wrote,
Еленка Донецкая
donetsk_elenka

Украина: телеканалу Интер объявили войну нацисты за трансляцию концерта к Дню Победы

Це було попередження: активісти оголосили «війну» Інтеру, початок уже сьогодні
Це було попередження: активісти оголосили «війну» Інтеру, початок уже сьогодні


Активісти “Національного корпусу” будуть продовжувати акцію протесту проти діяльності телеканалу “Інтер”.

[Spoiler (click to open)]

Про це повідомив керівник прес-служби “Національного корпусу” Роман Чернишев. “Ми свою позицію висловили – “Інтер” нас, всю патріотичну спільноту України, не почув і продовжує по-хамськи знущатися з українців. Тому ми залишаємо за собою право на інші активні дії щодо цієї антиукраїнської діяльності вже відкрито проросійського каналу. Також ми будемо вчиняти певні дії тиску на телеканал – його власників і менеджерів, починаючи вже, напевно, з завтрашнього дня: якщо вони інакше не чують, то акція буде продовжуватися, тобто всі наші дії стосовно “Інтера” – це одна велика акція», – заявив Чернишев. За його словами, вчора були лише попереджувальні акції.

«9 травня був лише перший день, який передбачав попереджувальні дії – візуальні”, – зауважив Чернишев і показав долонею вбік фасаду будівлі телеканалу, обклеїної наліпками з гаслами “Інтер буде наш” і “Зробимо Інтер українським (патріотичним)”, – зазначив керівник прес-служби “Національного корпусу”.

Нагадаємо, 9 травня, будівлю телеканалу «Інтер» у столиці України «взяли в облогу». Під час акції протесту виступив спікер партії «Національний корпус» Олександр Алфьоров. За його словами, «Інтер» систематично, протягом декількох років, веде антиукраїнську політику і працює в інтересах країни-агресора.

У той же час в телеграм-каналі «Азова» пропонували вирішити питання з телеканалом більш радикально: «Оскільки “Інтер” просто, на*уй, спалити можна (а шкода), то Нацкорпус просто пропонує їм стати “більш патріотичними».

На опублікованих в мережі фото видно, що активісти розклеїли будівлю телеканалу наклейками “Інтер буде наш”.

Politeka


Tags: украина
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments