Еленка Донецкая (donetsk_elenka) wrote,
Еленка Донецкая
donetsk_elenka

Проверку Савченко на полиграфе прервали из-за тахикардии в результате голодовки

Савченко согласилась прервать на три дня голодовку, чтобы быть в состоянии пройти проверку на полиграфе. Но она требует максимальной огласки результатов своей проверки на полиграфе, только при условии публичности согласилась принять согласованную с врачом изолятора пищу.
Перевірку Савченко на поліграфі терміново перервали: що сталося
Перевірка народного депутата Надії Савченко на поліграфі була перервана із-за її стану здоров’я. Про це в коментарі журналістам повідомила сестра нардепа Віра Савченко. Зокрема, у Савченка спостерігається тахікардія і висока температура, заявляє її сестра.
“Зараз всі взяли паузу, поліграфологи виконали свою роботу. Всі питання – це таємниця слідства. Ми не знаємо, які питання (задавалися під час перевірки, – ред.)”, – зазначила Віра Савченко.
За її словами, подальша перевірка стала неможливою із-за нестабільної роботи організму. “Висновок такий: в такому стані допитувати людину на поліграфі – неможливо, це не має сенсу”, – сказала вона. “Фахівці в такій області ніколи не стикалися саме з людиною під час голодування. Вони не можуть працювати, як з’ясувалося. Процедура не завершена, вона не може бути завершена, тому що людина голодує“, – пояснила прес-секретар Савченко Тетяна Проторченко.
“Надія Вікторівна погодилася припинити голодування на 3 дні, щоб стан її здоров’я дозволило пройти поліграф. Я зараз йду за продуктами“, – розповів адвокат Олег Соловей. Він додав, що Савченко буде їсти ті продукти, які дозволив їй є лікар ізолятора тимчасового утримання, в тому стані, в якому зараз знаходиться нардеп. Так, Савченко буде приймати їжу 13, 14 і 15 квітня, а 16 квітня продовжить перевірку на поліграфі.
Нагадаємо, Надії Савченко інкримінується підготовка держперевороту і терактів на Україні, сама Савченко назвала звинувачення на свою адресу брехливими і в знак протесту оголосила голодування. Їй загрожує позбавлення волі до 15 років або довічне ув’язнення.
Як передавала Politeka, Надія Савченко нібито зажадала надати максимальному розголосу свою перевірку на поліграфі, вона вимагає публічності.
«Навіть якщо на процедуру не допустять ЗМІ, то щоб була відео-трансляція. Але цього не дозволили. Дозволили тільки, щоб адвокат додав свої питання», — додала Віра Савченко.
Тим часом з’явилася інформація щодо голодування, яку продовжує Надія. За її словами, відмова від харчування буде скасований лише після того, як «вона опиниться на волі і зможе повноцінно захищатися в судах і захищати себе, свою сім’ю, своїх близьких і народ України».
Савченко також зазначила, що її здоров’я від голодування «погіршується в межах норми, але не критично». За словами сестри нардепа, Надія вже схудла на 15 кг з моменту початку голодування.
Politeka
Tags: надежда савченко
Subscribe

 • Поля

  " я поля влюбленным постелю..." Заново после потерь выходят замуж после сильной любви. А каково его душе знать, что любви нет и все утилитарно и…

 • Об этом не скажут в новостях

  Марина Харькова 3 мин. · Отвозила нашим помощь, все эти годы не переставала это делать, но сейчас всем трудно, да и я три недели справлялась с…

 • Мемориальная "работа"

  26е октября. 4 месяца назад примерно в это время погиб Юра Морозов позывной Январь, и Саша Милочкин позывной Шкет. Они погибли вместе и рядом…

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments