Еленка Донецкая (donetsk_elenka) wrote,
Еленка Донецкая
donetsk_elenka

Умер летчик-испытатель Юрий Курлин

[Spoiler (click to open)]

Відомий  льотчик-випробувач, герой СССР Юрій Курлін помер на 89-му році життя.
“Держпідприємство “Антонов” із глибоким сумом повідомляє, що 27 лютого 2018 року на 89-му році пішов з життя заслужений льотчик-випробувач СРСР, герой Радянського союзу, легенда світової авіації Юрій Курлін”, – йдеться в повідомленні в Facebook. Відзначається, що Курлін “назавжди залишиться в пам’яті всіх колег, багатьох учнів, шанувальників авіації і просто людей, які мали щастя знати його і хоча б раз спілкуватися з ним – надзвичайною, яскравою особистістю, геніальним льотчиком, доброю і чуйною людиною”.

Курлін 36 років працював льотчиком-випробувачем у досвідченому конструкторському бюро “Антонов” в Києві, відчував літаки моделі Ан різних модифікацій. У 1966 році за мужність і героїзм під час випробування нової авіаційної техніки був удостоєний звання героя СРСР. У 1985 році Курлін встановив чотири світові рекорди висоти на Ан-32. З 1994 року пішов з льотно-випробувальної практики, але продовжував працювати інструктором-методистом. Нагадаємо, 31 січня пішов з життя легенда космонавтики Леонід Каденюк.


Уходят люди из нашего общего прошлого - и остаются в истории единой сильной страны-легенды.

Остаются потомки, разделенные и потому слабые. Без прошлого, без надежды, каждый по себе в своей разнонациональной хатынке..


Tags: СССР
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments