Еленка Донецкая (donetsk_elenka) wrote,
Еленка Донецкая
donetsk_elenka

Привычка убивать

Стали известны подробности убийства на остановке возле киевской станции метро “Черниговская”
Убийцей оказался военный-контрактник из Белой Церкви. Главный военный прокурор Украины Анатолий Матиос сообщил, что нападающий служит младшим лейтенантом и недавно вернулся из зоны АТО.
Военного задержали сразу после убийства, он признался в содеянном. Задержанный рассказал, что после конфликта с жертвой он пошел в ближайший магазин, купил нож, вернулся и убил человека, который сделал ему замечание. Удар ножа пришелся в спину и острие попало в сердце.
По предварительной информации задержанного офицера было отпущено из части в увольнение без соответствующего оформления. Также военный в момент совершения мог находиться под наркотиками. Но ни в полиции, ни в армии пока не опровергли и не подтвердили эти факты.
Погибшим оказался Руслан Юрченко, он был 1983 года рождения. Погибший работал шеф-поваром в одесском ресторане “Купер”. Убийство произошло на глазах у его жены. Без отца осталось двое маленьких детей.


Стало відомо подробиці вбивства на зупинці біля київської станції метро “Чернігівська”
Вбивцею виявився військовий-контрактник з Білої Церкви. Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос повідомив, що нападник служить молодшим лейтенантом і недавно повернувся із зони АТО.
Військового затримали відразу після завершення вбивства, він зізнався у скоєному. Затриманий розповів, що після конфлікту з жертвою він пішов в найближчий магазин, купив ніж, повернувся і вбив людину, яка зробила йому зауваження. Удар ножа прийшовся в спину і вістря потрапило в серце.
За попередньою інформацією затриманого офіцера було відпущено з частини в звільнення без відповідного оформлення. Також військовий в момент скоєння міг перебувати під наркотиками. Але ні в поліції, ні в армії поки не спростували і не підтвердили ці факти.
Загиблим виявився Руслан Юрченко, він був 1983 року народження. Загиблий працював шеф-кухарем в одеському ресторані “Купер”. Вбивство сталося на очах у його дружини. Без батька залишилося двоє маленьких дітей.
Нагадаємо, в Дніпровському районі Києва чоловіка вбили за зауваження бажаючому сісти в автобус без черги. За словами очевидців, чоловік намагався пройти в автобус без черги. Один з чоловіків, які стояли в черзі, зробив йому зауваження. Після бійки чоловік, який намагався сісти в автобус без черги, дістав ніж і вдарив свого опонента в серце.
Tags: враг, украина
Subscribe

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments